Pełne wartości odżywczych, świeże, przygotowywane z najlepszych składników, aromatyczne i pyszne – dania na śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje w naszym bistro ze zdrową żywnością są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.
Wychodzimy naprzeciwko wymaganiom tych, którzy zwracają dużą uwagę na to, co jedzą i oferujemy zdrowy catering dietetyczny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzisiaj, gdy zewsząd zalewa nas przetworzona żywność, która zawiera „puste kalorie” powodujące powstawanie nie tylko otyłości, ale również poważnych chorób, znalezienie miejsca serwującego zdrową żywność może być trudne. Właśnie dlatego w naszym bistro znajduje się tak wiele wyśmienitych propozycji, które zadowolą osoby preferujące zdrową żywność.

Do przygotowywania potraw znajdujących się w menu naszego cateringu dietetycznego selekcjonujemy tylko najlepsze produkty – współpracujemy z lokalnymi dostawcami i wybieramy regionalne produkty pozwalające nam na tworzenie wyszukanych połączeń smakowych. Właśnie dlatego nasz catering i proponowana dieta pudełkowa są tak wyśmienite.
Catering dietetyczny z Bistro Lemoniada Catering dietetyczny z Bistro Lemoniada Catering dietetyczny z Bistro Lemoniada
Nasze bistro ze zdrową żywnością oferuje potrawy bezglutenowe oraz wegetariańskie. Dzięki temu każdy z naszych gości, będący na specjalnej diecie, może wybrać dla siebie potrawy odpowiadające w pełni jego wymaganiom.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego bistro!