Dobrze skomponowana dieta klasyczna pozwala na uzyskanie niezbędnej energii na cały dzień. Jest najlepszym wyborem dla osób bez alergii pokarmowych, chcących jeść zdrowo i dostarczać swojemu organizmowi niezbędne składniki odżywcze. Wykorzystuje bogactwo różnych produktów, które zawierają liczne witaminy i minerały, a przy tym zapewnia wyjątkowe doznania smakowe. Odpowiednio dopasowana pozwala również na zrzucenie nadprogramowych kilogramów – wymaga wówczas dobrania pod względem liczby kalorii, aby dać najlepsze efekty.

Dieta klasyczna
Dieta klasyczna – rodzaje:

1000 kcal ( 39zł )

1500 kcal ( 42zł )

2000 kcal ( 44zł )

2500 kcal ( 46zł )

3000 kcal ( 48zł )

Dieta klasyczna
W naszym bistro oferujemy również szeroką gamę wyśmienitych potraw  wpisujących się w założenia diety klasycznej. Dla klientów przygotowujemy pyszne propozycje mięsne i bezmięsne, które bazują na starannie wyselekcjonowanych składnikach – to gwarancja, że nasze dania są tak pyszne i jednocześnie zdrowe.


Dieta klasyczna w naszym bistro czeka również na ciebie – jeżeli chcesz zdecydować się na wprowadzenie w swoim życiu zmian i zależy ci na tym, aby dotyczyły one również twoich nawyków żywieniowych, jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Chcemy oferować naszym klientom najlepszą obsługę, dlatego mamy nadzieję, że spełnimy również wszystkie twoje oczekiwania.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym menu diety klasycznej!