Przestrzeganie właściwych zasad dietetycznych przy treningach sportowych jest jedną z podstaw w dążeniu do sukcesu. W zależności od dyscypliny sportowej diety dla zawodników różnią się pomiędzy sobą pod względem swojej kaloryczności, rozkładu składników odżywczych oraz rodzajów witamin i minerałów. Ponadto uzupełniane są one o szeroką gamę suplementów diety.

Zarówno wtedy, gdy dopiero rozpoczyna się swoją przygodę z konkretnym sportem amatorsko, jak i wówczas, gdy trenuje się go profesjonalnie, dobra dieta jest kluczowa. W celu jej przygotowania można skontaktować się z dobrym dietetykiem specjalizującym się w dietach sportowych, który będzie mógł zalecić odpowiednie postępowanie.

W naszym bistro również wiemy, jak powinny wyglądać diety dla zawodników, dlatego też wychodzimy naprzeciwko potrzebom biegaczy, pływaków, rowerzystów oraz innych sportowców chcących odżywiać się zdrowo i pobijać kolejne rekordy. Dzięki współpracy z doświadczonymi dietetykami wiemy, jak tworzyć dobre diety dla sportowców. Kładziemy nacisk na różnorodność, dlatego też w naszym menu znajduje się tak wiele wyśmienitych propozycji przeznaczonych dla amatorów i profesjonalistów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym menu dla diety dla zawodników!